Straipsniai susiję su mineraline kosmetika ir ne tik. Straipsniai susiję su mineraline kosmetika ir ne tik.

Šiandien skaitykite:

BX Minerals - Šilko ir perlų pudra. Perlų pudra buvo žinoma dar senovės Azijoje ir dėl jos unikalių savybių buvo naudojama tradicinėje kinų medicinoje: oda tampa švelnesnė, elastingesnė, jaunesnė. Perlų pudra gali būti naudojama... (skaityti toliau...)

BX Minerals - naujasis bare X minerals vardas! Mineralinės kosmetikos gamintojas bare X minerals pakeitė vardą ir nuo šiol pristatomas kaip BX Minerals. Anot gamintojo, naujasis vardas susijęs su noru savo klientams pasiūlyti dar daugiau privalumų. Kaip teigia jie: "Naujas vardas - daugiau privalumų!" (skaityti daugiau...)

Mineralinė pudra - sezono naujovė. Šio sezono naujovė - mineralinė pudra. Kai vietiniame prekybos centre už rankovės pačiupo kosmetikos konsultantė su klausimu, ar ką nors girdėjau apie mineralinę pudrą, tik patraukiau pečiais. Bet kai ir žurnaluose pasirodė žinomų kompanijų reklamos, pristatančios būtent tokią pudrą, smalsumas nugalėjo. Patraukiau į kosmetikos parduotuves su misija (ne) įmanoma - išsiaiškinti, kas tai? Kosmetikos stebuklas ar naujas reklamos ryklių kabliukas (skaityti toliau...)

pudra mineraline Kosmetika mineraline pudra

Tęsti
Mineralinė kosmetika - mineralinės kosmetikos pasaulis